TKW-on-the-road_Implico_Shutterstock_rgb_300dpi strzalkiJesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem działającym w sektorze Transport Spedycja Logistyka. Do naszej pracy podchodzimy rzetelnie i bezkompromisowo w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości świadczonych usług.

Kładziemy nacisk na profesjonalizm, zaufanie i bezpieczeństwo. Firma EMKA LOGISTICS oferuje Państwu kompleksowe usługi transportowe oraz spedycyjne zarówno na terenie kraju, jak i całej Europy, a naszą ofertę dostosowujemy do bieżących potrzeb Klienta. Doskonała znajomość rynku transportowego zapewnia naszym partnerom najlepszą jakość świadczonych usług, profesjonalną obsługę oraz zwiększa komfort psychiczny pozwalający skupić się na innych, ważnych sektorach prowadzonej działalności.

Dla naszej doświadczonej kadry nie ma zadań niemożliwych, są tylko wyzwania, którym zawsze staramy się sprostać. Gwarantujemy przy tym terminowy oraz bezpieczny transport powierzonego nam ładunku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, każdą ofertę dostosowujemy indywidualnie do jego potrzeb i wymogów