Dzień Kobiet na morzu

Tegoroczne obchody Dnia Kobiet, postanowiłyśmy świętować tanecznym krokiem! Wybrałyśmy się w rejs do Szwecji, a to wszystko przy dźwiękach piosenek zespołu Feel na żywo na pokładzie Stena Spirit !

Zespół Feel to prawdziwa fabryka przebojów! Od ich pierwszego hitu “A gdy jest już ciemno” zakochała się w nich cała Polska. Zespół ma na swoim koncie wiele tras koncertowych i mnóstwo nagród. Ich pierwszy krążek zyskał status diamentowej płyty, a w 2014 roku na Festiwalu w Opolu zespół zdobył Super Jedynkę. W tym roku Feel obchodzi 10-lecie istnienia na polskiej scenie muzycznej.


Mogłyśmy podziwiać wokal Piotra Kupichy, który porwał wszystkich do tańca. Przeżyłyśmy to podczas unikalnego wydarzenia z cyklu Muzyka na fali. To była dwudniowa impreza taneczna z koncertem gwiazdy. Wieczorem wystąpi zespół Feel i zagrał swoje największe hity. Zabawa trwała do białego rana!

Następny dzień zaczęłyśmy od podziwiania szwedzkiego wybrzeża z pokładu statku, a po śniadaniu czekała na nas wizyta w pokładowym SPA. Po obfitym lunchu w formie szwedzkiego stołu miały miejsce kolejne atrakcje. Brałyśmy udział w grze w Bingo , quizach i innych grach. Wydarzenie zakończyło popołudniowe spotkanie z tańcem i muzyką. Pod koniec dnia miałyśmy po raz kolejny możliwość spotkania z Feel, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów. Udało nam się uciąć z chłopakami krótką pogawędkę.

Było cudownie !
Ahoj !